Hanna Kincse

esküvői helyszín, kültéri helyszínek, szálloda, szállás

Még nem értékelték a szolgáltatót. Légy te az első!
  • Debrecen, Nagycsere Hanna Kincse tanya 1
  • Weboldal megtekintése

A Hanna Kincse természetközeli, különleges helyszín esküvőtök számára. Fenyőerdők szívében, víz által körülölelt kis szigetünkön a szertartás és a boldogító IGEN pillanatát nem zavarja meg semmi.

"Egyszerűből csodát alkotunk." (Hanna)

Minimum elvárt létszám esküvő esetén
40
Maximális férőhelyszám esküvő esetén
200
Parkolóhelyek száma
50
Az esküvő zárásának legkésőbbi időpontja
05:00
Biztosított tánctér maximális mérete
40  négyzetméter
Legközelebbi megyeszékhely neve
Debrecen
Elhelyezkedése a legközelebbi megyeszékhelytől
15  km

Hanna Kincse foglaló mértéke

30%

Hanna Kincse előleg mértéke

30%

Hanna Kincse milyen alternatív megoldással rendelkezik rossz idő esetére?

fedett pihenő terasszal és grill terasszal

Hanna Kincse milyen extra igénybe vehető szolgáltatásokat kínál a szállóvendégeknek?

welness szolgáltatás

Hanna Kincse hogyan közelíthető meg tömegközlekedéssel?

37 -es helyi járatú busszal

Hanna Kincse esküvői helyszínnek fenntartott területén van lehetőség gyereksarok kialakítására?

igen

Hanna Kincse milyen reggelit kínál az esküvő másnapjára?

büfé asztalos meleg ételekké bővített kontintentális reggeli

Hanna Kincse területén van lehetőség az akadálymentesített közlekedésre?

igen

Hanna Kincse területén őrzött-e a parkoló?

nem

Hanna Kincse rendelkezik fedett, zárt parkolóval?

területenünk körbe kerített

Hanna Kincse recepciója meddig tart nyitva, vagy van-e portaszolgálat?

23 óráig van recepció, portaszolgáltat nincs

Hanna Kincse milyen gyerekbarát lehetőségeket biztosít?

játszótér a gyermek számára, őshonos állatok megtekintése, 21 méter magas kilátó, futballozás

Hanna Kincse milyen lehetőséget biztosít az értékek biztonságos tárolására?

külön helyiséget

Hanna Kincse biztosít lehetőséget külön szobában készülődésre / öltözésre?

igen

Hanna Kincse recepcióján milyen idegen nyelveken beszél a személyzet?

angolul

Vélemények, értékelések

Még nem kerültek rögzítésre vélemények, értékelések ehhez a szolgáltatóhoz.

Szeretnéd értékelni Hanna Kincse szolgáltatót? Jelentkezz be!